SALE OUT. LG Soundbar S40T for TV 2.1 ch. with Bluetooth | LG Soundbar 2.1 Channel Sound System | S40T | 27 " | IPS | FHD | 16:9
- TootjadLG
- Mudel: S40TSO
- Saadavus: 1
-
134€
SALE OUT. LG Soundbar S40T for TV 2.1 ch. with Bluetooth | LG Soundbar 2.1 Channel Sound System | S40T | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 60 Hz | 14 ms | 1920 x 1080 | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING | Bluetooth
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1920 x 1080 |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Energiatõhususe klass | E |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| FM-raadio | No |
| Gross depth (mm) | 218 mm |
| Gross height (mm) | 406 mm |
| Gross weight | 7.62 kg |
| Gross width (mm) | 835 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | No |
| Kaldenurk | -5/21 |
| Karaoke | No |
| Kassetiseade | No |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 620.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | LG |
| Producer product family | Soundbar 2.1 Channel Sound System |
| Producer product name | S40T |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 14 ms |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.62 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| USB liideste arv | 1x USB 2.0 |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| USB-port | 1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.07390418 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |


